Jubileusz 60-lecia ślubu Państwa Gabrieli i Jerzego Kiszków

Jubileusz 60-lecia ślubu Państwa Gabrieli i Jerzego Kiszków.

         W dniu 10 marca 2024 roku Państwo Gabriela i Jerzy Kiszkowie obchodzili Diamentowe Gody czyli Jubileusz 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Tak piękny Jubileusz zdarza się już niestety coraz rzadziej. Dlatego z ogromną radością i dumą,  Przemysław Renn Burmistrz Mieściska i Anna Twardowska Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przyjęli zaproszenie od Dostojnych Jubilatów. W dniu 11 marca 2024 r.  udali się do miejsca zamieszkania Państwa Kiszków by osobiście złożyć gratulacje i życzenia. Jubilatom życzono przede wszystkim zdrowia i kolejnych, pięknych jubileuszy, ponieważ wzajemna miłość, szacunek i zrozumienie to przecież dla naszych Jubilatów codzienność już od 60 lat. Na ręce Jubilatki, Pan Burmistrz złożył bukiet kwiatów, list gratulacyjny i słodki upominek.

    Małżonkowie opowiedzieli o swoim, nie zawsze przecież łatwym życiu, o swojej pracy, a obecnie już o tym jak spędzają czas na emeryturze. Wspólnie wspominano dawne czasy… Atmosfera spotkania była bardzo miła, a to za sprawa niezwykle sympatycznych, cieszących się dużym poczuciem humoru Jubilatów. 

Galeria zdjęć

Zdjęcie jubilatów z Burmistrzem i kierownik USC Wręczenie prezentów Zdjęcie jubilatów z Burmistrzem i kierownik USC Wręczenie prezentów Wręczenie prezentów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia