Ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy już w Miescisku!

16 lutego o godzinei 19.00 na Placu Powstańców Wielkopolskich powitano nowy wóz strażacki.

Obecni byli Wójt Gminy Mieścisko Przemysław Renn, przewodnicząca Rady Gminy Kamila Mazurek, Radni oraz strażacy z Gminy Mieścisko.

Od teraz OSP Mieścisko dysponuje pojazdem na podwoziu MAN, ktory jest wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 5000 litrów, oraz zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 500 litrów. Posiada także autopompę o wydajności 3200 litrów na minutę, linie szybkiego natarcia oraz maszt oświetleniowy. Całość na napędzie 4 x 2, silnik to 280 KM.

 

Galeria zdjęć

Na zdjęciu widać strażaków trzymających w rękach odpalone race. Zdjęcie wykonane jest wieczorem. Na zdjęciu znajduje się czerwony wóz strażacki STAR. Za nim drugi wóz strażacki. Na zdjęciu widać wóz strażącki marki MAN. Na zdjęciu widać czerwony wóz strażacki marki MAN. Na zdjęciu widać wóz strażacki z otwartymi drzwiami. Do środka wchodzą ludzie. Obok stoją strażacy. Na zdjęciu widać strażaka kierującego wozem strażackim. Razem z nim w środku auta znajduje się wójt Gminy Mieścisko, pani sołtys Mieściska, przewodnicząca Rady Gminy.Wszyscy zadowoleni z przejażdżki nowym wozem.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia