81. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

1 września przed południem Wójt Gminy Mieścisko Przemysław Renn wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Kamilą Mazurek, przy udziale pracowników urzędu gminy, złożył wiązankę pod pomnikiem poległych za Ojczyznę w 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu widać wójta Gmina Mieścisko i przewodniczącą Rady Gminy Mieścisko przed pomnikiem na rynku w Mieścisku. Wójt trzyma w ręce biało-czerwoną wiązankę. Na zdjęciu widać urzędników stojących przed pomnikiem na rynku Mieściska Na zdjęciu wójt gminy z panią przewodniczącą podchodzą do pomnika Wójt składa wiązankę na pomniku Na zdjęciu widac pomnik a na nim wiązanka
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia