Stypendia Wójta Gminy Mieścisko

14 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mieścisku Wójt Przemysław Renn wraz z Panią dyrektor Natalią Pałczyńską i Panią dyrektor Justyną Nawrot, wręczyli stypendia uczniom szkół podstawowych w Mieścisku i Popowie Kościelnym. Na uroczystości obecni byli również rektor GSW Milenium JM Krzysztof Gawrecki, była dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieścisku Pani Jadwiga Soczka oraz Tomasz Kozłowski Radny Gminy Mieścisko i Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty.

Stypendia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,50. Było to 26 osób.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu widać tort z napisem Stypendia Wójta Gminy Mieścisko 2020/2021 Na zdjęciu widać napis na bilbordzie Stypendia Wójta Gminy Mieścisko dla uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2020/2021 Na zdjęciu widac granatowe worki z logiem Gminy Mieścisko. Na zdjęciu widać przemawiającego Wójta Gminy Mieścisko. Ubrany jest w granatowy garnitur. Przemawia przy mównicy z herbem Gminy Mieścisko. Na zdjęciu widać przemawiającego Radnego Gminy Mieścisko. Ubrany jest w granatowy garnitur. Przemawia przy mównicy z herbem Gminy Mieścisko. Na zdjęciu widać salę bankietową biblioteki a w niej siedzących stypendystów wraz z rodzicami. W pierwszym rzędzie siedzą zaproszeni goście. Na zdjęciu wójt Gminy Mieśicsko wręcza stypendium chłopcu. Obok Wójta stoją dyrektor szkoły i radny. Obok chłopca znajdują sie jego rodzice. Na zdjęciu widać jak dziewczynka otrzymła stypendium naukowe od Wójta Gminy Mieścisko. Przyjmuje teraz gratulacje od radnego. Na zdjęciu pani dyrektor gratuluje dobrych wyników chłopcu. Za nimi rodzice dziecka odbierają gratulacje od wójta. Na zdjęciu wójt wręcza stypendium dziewczynce. Obok stoją jej rodzice. Na zdjęciu pani dyrektor gratuluje chłopcu stypendium. Pan wójt natomiast przekazuje gratulacje jego rodzicom. Na zdjęciu wójt wręcza stypendium dziewczynce. Obok stoją jej rodzice. Na zdjęciu wójt, pani dyrektor i radny wręczają stypendium dziewczynie. Obok stoi matka. Na zdjęciu pani dyrektor gratuluje chłopcu stypendium. Pan wójt natomiast przekazuje gratulacje jego rodzicom. NA zdjęciu widać przemawiającą była dyrektor szkoły podstawowej w Miescisku. Kobieta stoi za mównicą z herbem Gminy Mieścisko. Na zdjęciu znajdują wszyscy stypendyści wraz z wójtem Gminy Mieścisko, raktorem, radnym i dyrektorami.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia