• Strona główna
  • Galeria
  • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Poprzednia Następna

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Na zdjęciu widać bukiety kwaitów oraz dyplomy i nagrady Na zdjęciu widać młodzież siedzącą na drewnianych krzesłach. Ubrani są w elegancki biało-granatowy strój, na głowach mają czapki absolwentów. Na zdjęciu widać gości zaproszonych na zakończenie roku szkolnego siedzących na drewnianych krzesłach. Na zdjęciu widać jak wójt wręcza nagrodę najlepszemu uczniowi w szkole. Ubrani są w granatowe garnitury. Na zdjęciu wójt wręcza nagrody najlepszym sportowcom - dziewczynie i chłopakowi. Oboje ubrani są elegancko. W tle siedzą uczniowie. Na zdjęciu widać starostę powiatu wągrowieckiego - odczytuje przemówienie. Obok niego stoi wójt gminy mieścisko trzymający odznaczenie Herbu Powietu. Oboje ubrani są w ciemne garnitury. Na zdjęciu od lewej strony stoją starosta wągrowiecki, pani dyrektor szkoły oraz wójt Gminy Mieścisko. Pani Jadwiga trzyma bukiet kwiaów oraz Herb Powiatu. Na zdjęciu widać jak mężczyzna wręcza pani dyrektor kwiaty z okazji przejścia na emeryturę. Na zdjęciu widać jak kobieta wręcza kwiaty pani dyrektor Na zdjęciu widać jak kobieta w czarnej sukience wygłasza przemowę do pani dyrektor Na zdjęciu widać jak mężczyzna składa życzenia pani dyrektor Na zdjęciu widać młodzież stojącą w rzędzie NA zdjęciu absolwenci szkoły podstawowej wyrzucają birety w górę
Powrót Udostępnij
Poprzednia Następna