Spotkanie Świąteczne w Świetlicy Środowiskowej w Mieścisku

Spotkanie Świąteczne w Świetlicy Środowiskowej w Mieścisku.

W 20 grudnia 2023 r. dzieci  ze Świetlicy Środowiskowej w Mieścisku miały okazję wspólnego spędzenia czasu z zaproszonymi gośćmi p. Przemysławem Rennem Wójtem Gminy Mieścisko oaz p. Kamilą Mazurek Przewodniczącą Rady Gminy Mieścisko. Spotkanie Wigilijne zorganizowane zostało przez Wychowawcę Świetlicy Środowiskowej w Mieścisku p. Joannę Witucką.  Po pięknych występach artystycznych nawiązujących do bożonarodzeniowych tradycji,  podzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do Wigilijnego Stołu. Oczywiście, na tak miłym spotkaniu nie mogło zabraknąć prezentów, którymi dzieci zostały hojnie obdarowane przez sympatycznego Mikołaja i jego towarzyszkę Śnieżynkę. Wszyscy wspaniale się bawili, co widać po uśmiechniętych twarzach dzieci. 
Mamy nadzieję, że radość zagości także w ich domach rodzinnych, czego im serdecznie życzymy. 

Pani Asi i dzieciom dziękujemy za zaproszenie i przygotowanie spotkania, a Państwa zapraszamy do obejrzenia galerii!

        Z najlepszymi życzeniami świątecznymi, 

                                   Anna Twardowska                               Przemysław Renn

                                       Opiekun Świetlicy                             Wójt Gminy Mieścisko

Galeria zdjęć

Grupa dzieci w czapkach Świętego Mikołaja Wójt wręcza prezenty. Wójt wręcza prezenty. Grupa dzieci w czapkach Świętego Mikołaja. Wójt wręcza prezenty. Wójt wręcza prezenty. Wójt wręcza prezenty. Grupa dzieci w czapkach Świętego Mikołaja. Grupa dzieci w czapkach Świętego Mikołaja. Wójt wręcza prezenty. Wójt wręcza prezenty. Wójt wręcza prezenty.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności