Nie bądź obojętny - REAGUJ !!!

Każdy ma obowiązek interweniować i udzielić pomocy osobie, zwłaszcza bezbronnemu dziecku, która jej potrzebuje, niech osoby doświadczające przemocy nie pozostają z tym problemem same.

Podejmowanie działań pomocowych z tytułu podejrzenia występowania przemocy, daje szanse na zwiększenie skuteczności jej przeciwdziałania.

Im więcej osób zareaguje - tym lepiej!

Wójt Gminy Mieścisko  i Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieścisku  APELUJĄ :    NIE BĄDŹ OBOJĘTNY - REAGUJ !     Bo nikt nie zasługuje na przemoc                     	     Reaguj zawsze gdy: na podstawie obserwacji podejrzewasz, że dziecko  jest krzywdzone, a także jeśli otrzymasz od niego lub jakiejś innej osoby informację, że doszło do przemocy. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności